Кон содржината
Dental Excellence Group
Тимот на Dental Excellence Group во ординацијата во Скопје

Стоматолошка ординација во Скопје

Здрава насмевка, во сигурни раце

Современа стоматологија со внимателен пристап и модерна опрема, од редовна нега до импланти, во срцето на Скопје.

  • Над 30 години искуство
  • Индивидуален пристап кон секој пациент
  • Модерна ординација во Скопје

Услуги

Целосна стоматолошка грижа на едно место

Од редовни прегледи до посложени интервенции, ги покриваме сите потреби на вашето орално здравје.

Зошто ние

Причини да ни верувате

01

Внимателен пристап

Работиме нежно и со разбирање, за пријатно искуство без стрес и болка.

02

Современи методи

Користиме проверени материјали и современи протоколи за долготрајни резултати.

03

Јасни цени

Транспарентен ценовник и план на третман договорен однапред, без изненадувања.

04

Искуство во имплантологија

Долгогодишно искуство во импланти и посложена протетика, вклучително All-on-4.

Нашиот тим

Искусни лекари кои се грижат за вас

Тим од стоматолози посветени на квалитетна и безболна грижа.

Запознајте го тимот
  • Др. Георѓи Трајковски, Специјалист по орална хирургија, Dental Excellence Group Skopje

    Др. Георѓи Трајковски

    Специјалист по орална хирургија

  • Др. Мартина Трајковска, Специјалист и магистер по орална хирургија, Dental Excellence Group Skopje

    Др. Мартина Трајковска

    Специјалист и магистер по орална хирургија

  • Др. Ена Трајковска, Специјалист по пародонтологија, Dental Excellence Group Skopje

    Др. Ена Трајковска

    Специјалист по пародонтологија

  • Амра Селими, Стоматолошки асистент, Dental Excellence Group Skopje

    Амра Селими

    Стоматолошки асистент

Локација

Каде да нè најдете

Адреса
Св. Кирил и Методиј 36
1000 Скопје, Северна Македонија
Насоки до нас
Работно време
Понеделник 08:00 - 18:00 Вторник 08:00 - 18:00 Среда 08:00 - 18:00 Четврток 08:00 - 18:00 Петок 08:00 - 18:00 Сабота Затворено Недела Затворено
Јавете се Viber WhatsApp